Gece Kurye

gece-kurye

İstanbul da mesai saatlerinden sonra sizlere bünyemizde nöbetçi kurye bulundurup gece kurye hizmeti sağlıyoruz. Hemde istediğiniz lümütte kurye siparişi verip istediğiniz saatler de teslimatlarını yaparız.

Yaz aylarında saat 19:00’da  kış ayların da ise saat 18:30 da büyün kurye firmalarının hizmet vermeleri biter. Bizler ise sizlere her zaman kesintisiz ve kaliteli kurye hizmetimizi devam ettirmek adına akşam mesai bitiminden sonra sizlere bünyemizde her gün nöbetçi kurye bulundurarak gece kurye hizmeti veriyoruz.

NEDEN GECE KURYE ?

Bu hizmet ile sizlere mesai saatleri dışında hertürlü kurye ihtiyaçlarınızı saatlerce açık kurye firması aramanıza gerek kalmadan direkt bize sipariş verdiğiniz anda sizin adresinize yakın bulunan en yakın gece kurye personelimizi yönlendirerek işlerinizin akışını hızlı şekilde yapıyoruz.

Ayrıca sizler evrakları kendiniz götürmek istediğinizde zaman kaybı, yakıt ücreti ve trafik gibi büyük sorunlarla boğuşabilirsiniz. Yada taksiye verdiğiniz evrakın gitme olasılığı çok düşüktür çünkü taksiciler müşteri bulduklarında sizin evrakların teslimatı çok gecikebilir. Ama bizim bünyemizde bulunan nöbetçi motorlu kurye personellerimiz sizin evraklarınızı istediğiniz saat ve dakikalar da gitmesi gereken adreslere teslim eder bu işlemden sonra ise sizlere evrakın teslimat bilgilerini telefon yolu ile iletir.

GECE MOTO KURYE TESLİMAT SÜRELERİ !

gece-moto-kuryeGece motor kurye teslimat sürelerimiz 15 dakika ile 75 dakika arasında değişir. Siparişi vermiş olduğunuz mesafenin yakınlık, uzaklık durumuna göre bu süreler belirlenir. İstanbul gece kurye personellerimiz sadece sizin evraklarınızı taşıyıp başka herhangi hiçbir başka adrese uğramaz.

HEMEN GECE KURYE SİPARİŞİ NASIL VEREBİLİRİM ?

Hemen firmamızı arayarak 0212 220 22 11 PBX

yada

GSM : 0507 179 65 66  Nolu şirket cep numaramızı arayarak hemen bilgi alıp sipariş verebilirsiniz.

 

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar