Avrasya kurye olarak 2013 den beri siz değerli müşterilerimiz için 7/24 hizmet vermekteyiz ve verdiğimiz hizmette her zaman en hızlı teslimat sürelerine sahip olup hem de ekonomik bir kurye hizmeti vermeyi kendimize ilke edinmiş bir kurye firmasıyız.

Ekspress kurye hizmeti İstanbul içerisinde 45 dakika ile 2 saat arasında evrakın alım yerinden teslim noktasına alıp tesliminin yapıldığı bir kurye hizmetidir.

Fiyatlandırma normal kurye gönderi ücretinin x2 katı olmaktadır. Ücretlendirme zarf gönderileri içindir. Gönderilerin paket büyük paket olması durumunda ise fiyatlandırma değişkenlik gösterebilmektedir.

Avrasya kurye %99 oranında ekspress kurye teslimat süresi ile İstanbul’da yetişmesi gereken acil evraklarınızı tam zamanında istediğiniz yere ulaştıran tek firmadır.

Avrasya Kurye Hizmetleri

Express  kurye ile gönderileriniz 90-180 dk. içinde elinizde!

Tek yapmanız gereken gönderilerinizi bize teslim etmek , biz gönderilerinizi en hızlı ve en ekonomik şekilde gideceği adrese ulaştıralım.


Express Kurye

HIZLI

Avrasya kurye her zaman hızlı ve ekonomik olarak kurye hizmetinin önde gelen firmasıdır. Avrasya kurye ile sizde hem uygun hemde hızlı hizmet alın!

GÜVENİLİR

Avrasya kurye kuruluşundan bu güne tüm evraklarını sağlam ve zarar görmeden gönderilerinizi teslim edilecek noktaya ulaştıran nadir firmalardandır.

ZAMANINDA

Avrasya kurye %98 zamanında teslimat süreleri ile kurye piyasasında çok önemli bir konumda olup siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti sunmaktadır.

DENEYİMLİ

Avrasya kurye 2010 son çeyreğinde kurulan ve tam gaz 10 senedir hizmet veren ve verdiği hizmet ile müşterilerini memnun eden bir kurye firmasıdır.

AVRASYA KURYE

TEK TIKLA TELEFONUNUZDAN KURYE ÇAĞIRABİLİRSİNİZ!7/24İSTEDİĞİNİZ ZAMANİSTEDİĞİNİZ YERE

Evet ! Yanlış duymadınız. Kurye sipariş hattımız gece-gündüz istediğiniz her zaman açık! Çözüm ortaklığı için bizi aramayı unutmayın!

Sizde Motorlu Kurye’nin Avantajlarından Faydalanın