Arabalı Kurye

Arabalı kurye hizmetimiz siz değerli müşterilerimizin gereğinden büyük evrak ve paketlerin motorlu personellerimizin taşıyamayacağı ebattaki işleriniz için özel araç kurye servislerimizi yönlendirerek siparişlerin teslimatını daha seri ve daha güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Özellikle araçlı hizmet yada arabalı kurye fiyatları için firmamızı aradığınızda çok uygun fiyatlar sizlere sunuyoruz.

Personellerimizin taşıyamayacağı ebat ve büyüklükteki koli, paket, eşya, ürün, hediye paketleri gibi her türlü toplu büyük siparişlerinizi firmamızın bünyesinde bulunan 5 Adet arabalı kurye ile hızlı çözümler sunuyoruz. Özellikle İstanbul trafiğinde profesyonel şoförlerimiz sayesinde en kısa yoldan sizlerin siparişlerinizin teslimatlarını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca vermiş olduğunuz siparişler bizler için ağırlığı hiç önemli değildir çünkü bünyemizde sizlerin ihtiyaçlarına bağlı olarak küçük ve büyük araçlarımız bulunmaktadır.

ARABALI KURYE TESLİMAT SÜRELERİ 

Arabalı kurye teslimat sürelerimiz siparişi verdiğiniz semt, ilçe ve mesafeye bağlı olarak 1 saat ile 3 saat arasında teslimatları gerçekleştiriyoruz. Ayırca şehri içi olduğu gibi şehir dışı arabalı hizmetlerimiz de mevcuttur.

NEDEN ARABALI KURYE ?

araçlı kurye resmiPersonellerimizin taşıyamadığı büyüklükteki evrakları genelde firmalar arabalı kurye hizmetini bilmedikleri için taksi ile göndermektedirler. Bizler sizlere özel olarak sağladığımız bu hizmet ile sizleri taksi çilesinden kurtarıyoruz.

Taksiler ile gönderdiğiniz paketleriniz teslimatlı bir şekilde teslim edilir mi ?

Gönderdiğiniz paket ve koliler kırılır mı ?

Acaba taksici götürüp teslimatını yaptı mı ?

Taksicilerin bu paketler çok büyük ben taşıyamam çilesinden kurtarıyoruz sizleri…

Bizlere sadece siparişlerinizi verip istediğiniz ebat ve ağırlıkta paketlerinizi profesyonel arabalı kurye ekibimiz ile taşıyıp teslimatlarını gerçekleştirelim.

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.