Ataşehir Kurye

İstanbul Ataşehir son yıllarda tam anlamıyla çağ atlayarak yepyeni bir yapılanma ile İstanbul ve çevre illerinin merkezi konumuna gelmiştir. Bu doğrultuda burada ki iş yoğunluğunu hafifletmek amacıyla ataşehir kurye hizmetimiz ile evrak alım – teslimatlarını sadece kısa süreler içerisinde gerçekleştiriyoruz.

ataşehir kuryeİstanbul ilk dönemlerinde ataşehir ne yazık ki boş arazilerle dolu hiçbir değeri olmayan bir ilçeydi ama yıllar geçtikten sonra buraya özellikle AĞA OĞLU grubunun yatırımları ile birlikte tam bir finans ve yaşam merkezi haline gelmiştir. Burayı fırsat bilen inşaat firmaları site üzerine site ve iş merkezleri ile doldurarak yüksek taleplerin gelmesine sebep olmuştur.

Özellikle bir dönem silikon vadisi projesi ile bir anda TÜRKİYE gündemine oturan ataşehir ekonomik merkezi olarak şuanda 1 numarada olmaktadır.

Ataşehir ve kendi küçük mahallerinde bizler sizlere ataşehir moto kurye servisi ile gün içerisinde acil ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla sürekli olarak gün içinde burada hazır ataşehir kurye personelleri bulunduruyoruz. Sizler sipariş verdikten sonra adresinize en yakın mesafede bulunan personelimizi hemen sizlere yönlendirip biran önce evrak alımını gerçekleştiriyoruz.

Ataşehir Kurye Fiyatları?

Fiyatlarımız 8 TL gibi çok ucuz fiyattan başlamakla birlikte evrakın alınıp teslim edileceği semt ve bölgelere göre değişir. Bu sebepten ötürü ataşehir kurye çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alarak net fiyat alabilirsiniz.

Teslimat Sürelerimiz?

Teslimat sürelerimiz 45 dakika ile 180 dakika gibi sürelerde değişmektedir bunun sebebi ise örneğin; Ataşehirden esenyurt ilçesine bir evrak göndermek istediğinizde mesafe çok uzayacağından dolayı bu süre böyle yüksektir.

avrasyakurye
avrasyakurye

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Son Yorumlar